Barometr

Znaczenie snu barometr

Znaczenie snu barometr

Jeśli w Twoim śnie pojawia się ten motyw, może to oznaczać, że na jawie jesteś mocno spięty z powodu jakiegoś problemu i może niekoniecznie sobie to uświadamiasz. Niewykluczone, że przyczyną Twojego stanu jest zbyt wielka energia, która dosłownie Cię rozpiera, bo nie masz dość zajęć, głównie fizycznych, by mogła gdzieś znaleźć ujście.

Jeżeli śni Ci się, że po prostu widzisz barometr, oznacza to, że mimo iż bardzo starasz się sprostać jakiejś sprawie i doprowadzić ją do szczęśliwego końca, nie uda Ci się to i Twoje działanie zakończy się zupełną klęską.

Kiedy natomiast barometr na Twoich oczach tłucze się albo w inny sposób zostaje zniszczony, niekoniecznie z Twojej przyczyny, jest to zapowiedź, że jakaś sprawa, która jest Twoim udziałem, nabierze niespodziewanego zwrotu, a być może także przyspieszy swoje tempo.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Barometr

Opisz swój sen związany z symbolem Barometr i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen