Bas

Znaczenie snu bas

Znaczenie snu bas

Basowy głos, jaki słyszysz albo wydajesz we śnie, ma zazwyczaj dobrą symbolikę, czasami jednak bywa brany za oznakę jakichś mających nastąpić złych wydarzeń.

Jeśli we śnie słyszysz, jak ktoś mówi czy śpiewa basem, jest to znak, że powinieneś przygotować się na jakieś przyjemne wydarzenie, planowane lub nie, które niebawem Ci się przydarzy.

Jeśli śnisz, że sam posiadasz taki głos, możesz to interpretować na dwa sposoby, może to bowiem również zapowiadać jakieś przyjemne chwile, albo też ostrzegać Cię, iż osoba, której mocno ufasz i która jest od Ciebie w jakiś sposób zależna, oszukuje Cię za Twoimi plecami mimo iż powinna być Ci wdzięczna.

Basowy głos, obojętnie w jakim kontekście występujący, we śnie kogoś zakochanego oznacza, że czeka go poważna kłótnia z partnerem, więc nie jest to dobry znak.

Oceń sennik

1 sen

  1. Beata

Znaczenie snu Bas

Opisz swój sen związany z symbolem Bas i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen