Baseball

Znaczenie snu baseball

Znaczenie snu baseball

Jeśli we śnie przyglądasz się, jak ktoś gra w baseball, zwiastuje Ci to wielkie zadowolenie w najbliższym czasie, ale nie wiadomo, czego dokładnie owa satysfakcja może dotyczyć.

Jeśli widzisz graczy, ale w danym momencie nie rozgrywają oni meczu, jest to gorszy znak, bowiem zapowiada kłótnie z najbliższą rodziną i okres niesnasek.

Jeżeli widzisz puste boisko do baseballu, wbrew pozorom jest to dobra wróżba – oznacza, że Twój związek będzie bardzo udany, a jeśli aktualnie jesteś sam, że niebawem spotkasz kogoś, z kim połączą Cię trwałe więzi miłości i wzajemnego szacunku.

Kiedy we śnie grasz w baseball i uda Ci się zdobyć punkt dla swojej drużyny, jest to zapowiedź, iż odnajdziesz brakujący element szczęścia, którego do tej pory Ci brakowało w życiu i niezawodnie będzie to miłość.

Jeżeli natomiast jesteś graczem, ale nie zdobywasz punktu, jest to zapowiedź konfliktu na tle uczuciowym – być może nie będziesz wiedział, kogo wybrać albo czy zaangażować się w dane uczucie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Baseball

Opisz swój sen związany z symbolem Baseball

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemKto wymyślił sennik?
Sny ciekawiły ludzkość od zawsze. Ich znaczenie było tajemnicze i niezwykłe. Starano się je odczytać już w czasach starożytnych. Na przykład Egipcjanie wierzyli, że sny są okazją do spotkania z bogami. Dzięki nim mogą komunikować się z bóstwem, które może udzielić rad. Szczegól


Liczby w snach
Liczby w snach mają zazwyczaj bardzo duże znaczenie, ale zazwyczaj też trudno nam jest je zapamiętać, zwłaszcza jeśli pojawiają się w postaci dłuższych kombinacji (a właśnie w takich przypadkach mają największe znaczenie). Jeśli jednak uda nam się zapamiętać jakieś liczby, nie po

Sny zwiastujące śmierć
Sen o śmierci jest niepokojący. Nawet po przebudzeniu tego typu sny mogą wywoływać nerwowość i niepokój. Sen związany ze śmiercią może wydawać się mroczną zapowiedzią przyszłości, ale w rzeczywistości jest zwykle zapowiedzią zmian. Sen o śmierci „Śmierć we śnie to tak napra