Baseball

Znaczenie snu baseball

Znaczenie snu baseball

Jeśli we śnie przyglądasz się, jak ktoś gra w baseball, zwiastuje Ci to wielkie zadowolenie w najbliższym czasie, ale nie wiadomo, czego dokładnie owa satysfakcja może dotyczyć.

Jeśli widzisz graczy, ale w danym momencie nie rozgrywają oni meczu, jest to gorszy znak, bowiem zapowiada kłótnie z najbliższą rodziną i okres niesnasek.

Jeżeli widzisz puste boisko do baseballu, wbrew pozorom jest to dobra wróżba – oznacza, że Twój związek będzie bardzo udany, a jeśli aktualnie jesteś sam, że niebawem spotkasz kogoś, z kim połączą Cię trwałe więzi miłości i wzajemnego szacunku.

Kiedy we śnie grasz w baseball i uda Ci się zdobyć punkt dla swojej drużyny, jest to zapowiedź, iż odnajdziesz brakujący element szczęścia, którego do tej pory Ci brakowało w życiu i niezawodnie będzie to miłość.

Jeżeli natomiast jesteś graczem, ale nie zdobywasz punktu, jest to zapowiedź konfliktu na tle uczuciowym – być może nie będziesz wiedział, kogo wybrać albo czy zaangażować się w dane uczucie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Baseball

Opisz swój sen związany z symbolem Baseball i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen