Bat

Znaczenie snu bat

Znaczenie snu bat

Śniący się bat, bez żadnych dodatkowych szczegółów, może oznaczać nieporozumienia w rodzinie bądź w kręgu najbliższych przyjaciół. Jeśli zaś śnisz, że trzymasz bat w ręku, oznacza to, że na jawie odczuwasz lub będziesz odczuwał wielki gniew, gdyż ktoś lub coś bardzo mocno Cię zdenerwuje.

Jeżeli okładasz kogoś batem, jest to dobry zwiastun, bo zapowiada spełnienie Twoich zamierzeń, ale może również oznaczać, iż na jawie odczuwasz wielką wściekłość, być może tylko podświadomie, którą chciałbyś w jakiś sposób rozładować i istnieje niebezpieczeństwo, iż zrobisz to za pomocą agresji.

Jeśli we śnie bijesz batem samego siebie, jest to dość jednoznaczny sygnał, iż odczuwasz poczucie winy, bo wyrządziłeś komuś jakąś krzywdę, której nie zadośćuczyniłeś. Najprawdopodobniej uczucia te nie ustąpią, dopóki nie naprawisz wyrządzonej krzywdy albo przynajmniej nie przeprosisz tego, kogo skrzywdziłeś.

Kiedy śnisz, że ktoś Cię bije, jest to ostrzeżenie, że czeka Cię oskarżenie o coś, najprawdopodobniej niesłuszne i zostaniesz ukarany za coś, czego nie zrobiłeś, lecz zrobił to ktoś inny i uda mu się uniknąć kary Twoim kosztem.

Jeżeli natomiast śnisz, że używasz bata do poganiania jakiegoś zwierzęcia, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś nikogo nie obdarzał nadmiernym zaufaniem, gdyż tak naprawdę nie masz wokół siebie nikogo, komu możesz zawierzyć w stu procentach. Gdy zaś śnisz, że strzelasz batem, jest to zapowiedź odwiedzin kogoś, kogo lubisz i od dawna chciałeś zobaczyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bat

Opisz swój sen związany z symbolem Bat i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen