Bawić się

Znaczenie snu bawić się

Znaczenie snu bawić się

Jeżeli śnisz, że bawisz się z jakimś znajomym lub kolegą, tak jak w dzieciństwie, oznacza to, iż czeka Cię trwała i szczera przyjaźń. Może mieć to związek z relacjami, w jakich znajdujesz się z kimś obecnie lub też niebawem poznasz kogoś nowego, z kim zadzierzgniesz węzeł przyjaźni.

Gdy śnisz o zabawie w piaskownicy, jest to odzwierciedlenie tego, że na jawie, być może podświadomie, marzysz, by znowu być dzieckiem, ponieważ dorosłe życie wcale nie jest takie przyjemne i satysfakcjonujące, jak wyglądało w Twoich marzeniach, gdy jeszcze byłeś dzieckiem.

Kiedy we śnie bierzesz udział w zabawie balowej, jest to zwiastun otrzymania jakiejś przykrej dla Ciebie wiadomości, która na dłuższy czas wprawi Cię w spore przygnębienie.

Jeśli zaś śni Ci się, że bawisz się z osobą płci przeciwnej i znasz ją na jawie, może to oznaczać, iż jesteś nią zainteresowany, choć pewnie w ogólnie nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bawić się

Opisz swój sen związany z symbolem Bawić się i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen