Bażant

Znaczenie snu bażant

Znaczenie snu bażant

Bażant ujrzany we śnie prawie zawsze zwiastuje radość, zwykle związaną z poprawieniem się sytuacji finansowej osoby śniącej. I tak, jeśli widzisz bażanta bez żadnych dodatkowych szczegółów, zwiastuje to radość, jaka już niebawem nastanie w Twoim życiu.

Jeśli widzisz ptaka lecącego wysoko w górze, jest to zapowiedź otrzymania nieoczekiwanego spadku, kiedy zaś zwierzę biegnie, jest to symbol okazji do zdobycia znacznego bogactwa, której nie możesz zaprzepaścić, bo taka szansa pewnie już się dla Ciebie nie powtórzy.

Jeżeli natomiast śnisz o bażancie, którego zabiłeś, oznacza to, że wkrótce Twój przyjaciel udzieli Ci ważnej porady, a jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, wyjdzie Ci to na dobre. Kiedy we śnie łapiesz albo strzelasz do tego ptaka, zapowiada to pomyślny dla Ciebie rozwój jakiejś sytuacji.

Gdy widzisz bażanta przyrządzonego do zjedzenia, jest to sygnał, iż na jawie w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się jakiś niesympatyczny i nieuczciwy człowiek, który tylko wypatruje odpowiedniej okazji, by samemu się nie napracować, ale po czyichś plecach dostać się na szczyt. Jeśli nie będziesz uważał, możesz stać się jego trampoliną do kariery.

Kiedy zaś śnisz o jedzeniu bażanta, zapowiada to dla Ciebie dobrą kondycję fizyczną oraz doskonałe zdrowie, nie musisz więc obawiać się w najbliższym czasie żadnej choroby. Może to także oznaczać, że niebawem czeka Cię jakaś wizyta u znajomych, podczas której zostaniesz olśniony uroczystością owego przyjęcia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bażant

Opisz swój sen związany z symbolem Bażant i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen