Bazylika

Znaczenie snu bazylika

Znaczenie snu bazylika

Mimo iż symbol ten budzi zdecydowanie dobre skojarzenia, we śnie niestety nie ma takiej samej wymowy, bowiem zapowiada zazwyczaj niepomyślne, czy nawet przykre wydarzenia.

Jeśli śnisz, że widzisz przed sobą potężny gmach bazyliki, oznacza to, iż Twoje plany, z wcieleniem których w życie ostatnio się nosiłeś, niestety nie mogą zostać przez Ciebie zrealizowane i bez względu na to, jak wiele włożysz w nie wysiłku, pozostaną jedynie w sferze Twoich marzeń, nie mając szans stać się rzeczywistością.

Jeżeli zaś we śnie znajdujesz się wewnątrz bazyliki, jest to sygnał od podświadomości, że w Twoim związku nie dzieje się najlepiej, ponieważ zaczyna Ci doskwierać rutyna i monotonia i nawet jeśli teraz jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, wkrótce zacznie Ci to przeszkadzać, może nawet na tyle, że zdecydujesz się zakończyć ów związek.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bazylika

Opisz swój sen związany z symbolem Bazylika i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen