Bęben

Znaczenie snu bęben

Znaczenie snu bęben

Kiedy we śni widzisz bęben bez żadnych dodatkowych szczegółów, może to zwiastować podróż, w jaką wkrótce wyruszysz.

Jeśli śnisz, że bijesz w bęben, oznacza to, że niebawem popełnisz jakiś poważny błąd, który zaciąży na Twojej dotychczas dobrej opinii, jeśli zaś na nim grasz, jest to oznaka, że uda Ci się wreszcie zapanować nad swoim życiem, a to dzięki wielkiej energii, jaką ostatnio w sobie odczuwasz.

Jeżeli grasz na nim za pomocą pałeczek, odzwierciedla to Twój żywiony na jawie strach przed wchodzeniem w bliższe relacje z osobami płci przeciwnej.

Kiedy we śnie widzisz jakieś osoby wygrywające na bębnie muzykę, zwiastuje to bliski koniec Twoich problemów i oznacza, że w końcu dowiesz się, co jest dla Ciebie w życiu najistotniejsze.

Jeżeli słyszysz muzykę bębnów dobiegającą z oddali, jest to sygnał, że czekają Cię poważne nieporozumienia i kłótnie w gronie najbliższych Ci osób, a kiedy śnisz o tańcu w takt tej muzyki, oznacza to ustabilizowanie się Twojej sytuacji jeśli chodzi o sprawy uczuciowe.

Jeśli śni Ci się natomiast bęben w kształcie litery „X”, jest to znak, iż przeżywasz jakiś konflikt wewnętrzny, którego istnienie może nie do końca sobie uświadamiasz.

Kiedy zaś widzisz bęben w jakiś sposób uszkodzony, symbolizuje on Twoje uczucia, które starasz się w sobie stłumić, ale, jak widać, nie do końca skutecznie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bęben

Opisz swój sen związany z symbolem Bęben i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen