Beczka

Znaczenie snu beczka

Znaczenie snu beczka

Kiedy we śnie widzisz beczkę, oznacza to najczęściej, że wkrótce spotka Cię zasłużona nagroda za Twoje żmudne wysiłki.

Jeśli beczka jest pozbawiona dna, jest to odwrotny symbol do poprzedniego, bowiem oznacza, iż w najbliższym czasie poniesiesz wiele daremnych wysiłków, które nie przyniosą Ci nic prócz straconego czasu i energii.

Kiedy śnisz, że otwierasz beczkę, jest to ostrzeżenie, że w najbliższym czasie będziesz miał okazję wziąć udział w suto zakrapianej imprezie, ale nie powinieneś nadużywać alkoholu, bo może się to dla Ciebie źle skończyć.

Kiedy toczysz ją przed sobą, zapowiada to propozycję jakiegoś intratnego zajęcia, która wkrótce zostanie Ci przez kogoś przedstawiona.

Jeśli śnisz, że dźwigasz ciężką beczkę, jest to zwiastun upragnionego relaksu po wykonaniu męczącej pracy, a jeżeli widzisz przed sobą wielką ilość beczek, zapowiada to powodzenie w sferze finansowej.

Jeżeli śni Ci się, że znajdujesz się wewnątrz beczki, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że nie żyjesz naprawdę, tylko ciągle starasz się uciekać przed rzeczywistością. Powinieneś zastanowić się nad przyczyną takiego stanu, bo być może tę chęć powoduje w Tobie kontakt z jakąś osobą, która odbiera Ci chęć życia i minęłoby Ci to uczucie, gdybyś zerwał z nią kontakt.

Jeżeli śnisz, że toczysz do swej piwnicy dużą ilość beczek, jest to zapowiedź, że czeka Cię dostatnia przyszłość i nie będziesz musiał się martwić o materialne zabezpieczenie.

Kiedy śnisz, że kupujesz beczkę wypełnioną winem, zapowiada to, że niebawem weźmiesz udział w jakimś spotkaniu towarzyskim, którego będziesz bardzo pożądanym członkiem. Kiedy zaś w beczce znajduje się alkohol, zwiastuje to ogólne powodzenie i sukcesy, zwłaszcza na polu zawodowym.

Beczka pełna śmieci jest dla Ciebie sygnałem, iż Twoje życie jest bardzo niepoukładane i to jest to przyczyną większości Twoich problemów, bo nie wiesz, czego tak naprawdę oczekujesz od losu i dokąd chcesz zmierzać.

Pusta beczka symbolizuje brak czegoś, czego nie posiadasz na jawie, a być może ogólny niedostatek, pełna – zamożność i dobrobyt, zaś dziurawa lub w inny sposób uszkodzona zapowiada, że w najbliższym czasie poniesiesz jakieś bliżej nieokreślone straty.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Elzbieta

Znaczenie snu Beczka

Opisz swój sen związany z symbolem Beczka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen