Berło

Znaczenie snu berło

Znaczenie snu berło

Berło widziane we śnie oznacza, że czeka Cię sukces i związane z tym szczęście oraz poczucie wielkiej satysfakcji.

Jeśli śnisz, że je trzymasz, jest to zwiastun wyróżnienia, jakie już niedługo otrzymasz w pracy – możliwe, że pójdzie za tym podwyżka pensji.

Kiedy śnisz o berle będącym przedłużeniem Twojej ręki, jest to znak, iż nie potrafisz dobrze spożytkować tkwiącego w Tobie potencjału i zasobu sił, ponieważ tak naprawdę nie wiesz, co chciałbyś i powinieneś robić. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, musisz zdać się na swoją intuicję, której do tej pory nie ufałeś.

Zniszczone berło symbolizuje zrezygnowanie przez Ciebie z władzy lub despotycznej postawy, jaką do tej pory mogłeś w stosunku do kogoś przejawiać.

Berło trzymane w lewej ręce symbolizuje, że w życiu kierujesz się dobrocią oraz wrodzoną mądrością i masz duże zdolności empatyczne.

Jeżeli zaś symbol ten pojawia się we śnie kobiety, jest to oznaka, że akceptuje ona swoją kobiecość, w mężczyzny zaś – że ma on tendencje dominacyjne i chciałby sprawować władzę, przynajmniej w swoim najbliższym otoczeniu.

Berło wykonane z drewna albo trzciny jest oznaką, że możesz być przedmiotem czyichś drwin, żelazne – despotyzmu i okrucieństwa, do jakiego masz tendencje.

Kiedy śnisz, że musisz ukorzyć się przed czyimś berłem, symbolizuje to Twój ukryty strach przed męskością bądź agresję, jaka tkwi w głębszych rejonach Twojej osobowości.

Jeżeli natomiast śnisz, że trzymasz w ręku drewniane berło, może to oznaczać, że na jawie buntujesz się przeciwko istniejącej władzy, nie chcesz jej zaakceptować i być może nawet z niej kpisz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Berło

Opisz swój sen związany z symbolem Berło i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen