Biblia

Znaczenie snu biblia

Znaczenie snu biblia

Jeśli we śnie widzisz lub czytasz Biblię, oznacza to, że na jawie nie masz żadnych powodów, żeby coś sobie zarzucać oraz możesz liczyć na to, że przez najbliższy czas w Twoim domu gościć będzie harmonia oraz atmosfera wzajemnego szacunku.

Jeśli widzisz kogoś czytającego Biblię, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że w najbliższym czasie możesz być narażony na wiele różnych pokus, lecz z różnych względów nie powinieneś im ulegać, bo może się to dla Ciebie w jakiś sposób źle skończyć.

Kiedy śni Ci się, że kupujesz Biblię, jest to zapowiedź, iż w najbliższym czasie uda Ci się załagodzić poważny rodzinny konflikt lub też zrobi to ktoś inny, a Ty poczujesz znaczną ulgę z powodu poprawienia się atmosfery w domu.

Jeżeli śnisz o upuszczaniu Biblii, może to zapowiadać jakieś rozstanie w Twoim życiu albo w Twoim najbliższym otoczeniu.

Zniszczona księga symbolizuje, iż możesz mieć problemy z określeniem swojej życiowej hierarchii wartości i być może nie będziesz wiedział, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne.

Jeżeli natomiast śni Ci się, że znajdujesz Biblię albo otrzymujesz ją od kogoś, jest to sygnał, iż brakuje Ci autorytetu i przydałby Ci się ktoś, kto wskazałby Ci właściwą drogę, którą mógłbyś podążać.

Jeśli we śnie to Ty obdarowujesz kogoś Biblią, może to zwiastować otrzymanie przez Ciebie jakiegoś nieoczekiwanego prezent od losu albo też sygnalizować, że powinieneś postarać się pogodzić z kimś, z kim od dawna jesteś skonfliktowany, ponieważ osoba ta czeka, byś to Ty pierwszy wyciągnął rękę na zgodę.

3/5 - (2)

1 sen

  1. Paula

Znaczenie snu Biblia

Opisz swój sen związany z symbolem Biblia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen