Bicie

Znaczenie snu bicie

Znaczenie snu bicie

Jeżeli śnisz, że jesteś przez kogoś bity albo też widzisz we śnie jakieś przedmioty jednoznacznie kojarzące się z tą czynnością, oznacza to, iż Twoja podświadomość chce w ten sposób zmotywować Cię do wytężonej pracy nad osiągnięciem celu, na którym bardzo Ci zależy.

Kiedy natomiast to Ty kogoś bijesz, zapowiada to dla Ciebie wielkie straty.

Jeśli śnisz o biciu serca, może to stanowić nawiązanie do jakichś uczuć, jakie żywisz do kogoś na jawie, ale nie uświadamiasz ich sobie albo nie chcesz się do nich przyznać przed sobą samym. Może to być jednakże również zapowiedź jakichś poważnych kłopotów, które czekają Cię w nieco dalszej przyszłości, zatem nie ma powodu, byś martwił się na zapas już teraz.

Kiedy śnisz, że z kimś się bijesz, jest to zapowiedź nawiązania jakiejś nowej, interesującej znajomości z człowiekiem, którego uznasz za niezwykle sympatycznego.

Jeśli natomiast jesteś świadkiem cudzego starcia, zapowiada to dla Ciebie harmonijny i zgodny związek.

Motyw bicia dziecka oznacza, że niebawem wykorzystasz kogoś w niecny sposób, bicia kota – że zdradzi Cię ktoś, komu całkowicie ufasz, a psa – że niebawem przekonasz się, iż na jakąś osobę możesz liczyć w absolutnie każdej sytuacji.

Jeżeli zaś śni Ci się mąż bijący żonę, zapowiada to bardzo jednoznacznie jakieś nieprzyjemności i kłótnie między bliskimi osobami.

Oceń sennik

1 sen

  1. Krystiana

Znaczenie snu Bicie

Opisz swój sen związany z symbolem Bicie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen