Bielizna

Znaczenie snu bielizna

Znaczenie snu bielizna

Jeżeli w Twoim śnie w jakimś kontekście pojawi się nowa, niedawno zakupiona bielizna, odzwierciedla to Twoją sytuację na jawie – być może czekasz na jakąś istotną wiadomość, która ostatecznie okaże się dla Ciebie bardzo pomyślna.

Kiedy śnisz, że masz na sobie wyzywającą bieliznę, jest to znak, iż podświadomie lub świadomie żywisz na jawie obawę, iż ludzie dowiedzą się, że okłamałeś ich w jakiejś sprawie i będą mieć Ci to za złe.

Kiedy we śnie wieszasz upraną bieliznę do wysuszenia, zwiastuje to pomyślność w jakiejś sprawie, głównie w związku z finansową sferą Twojego życia.

Jeśli zaś składasz bieliznę, zwiastuje Ci to szczęście w miłości.

Brudna bielizna jest niepomyślnym znakiem, gdyż symbolizuje niedobre wydarzenia, jakie mogą nastąpić w Twoim życiu: pogorszenie się Twojej sytuacji finansowej, a nawet biedę, rozczarowanie jakąś ważną dla Ciebie kwestią czy też chorobę, Twoją lub kogoś z Twoich bliskich.

Czarna bielizna zapowiada rychłą rozłąkę z kimś bliskim, z kim nie chcesz się rozstawać, zaś kolorowa sygnalizuje, że czujesz się znudzony związkiem, w jakim obecnie pozostajesz i czujesz potrzebę wprowadzenia do niego nieco odmiany i fantazji.

Jeśli śnisz, że masz na sobie piękną, dobrej jakości bieliznę, jest to sygnał Twojej samoakceptacji.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bielizna

Opisz swój sen związany z symbolem Bielizna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen