Bigos

Znaczenie snu bigos

Znaczenie snu bigos

Jeśli we śnie widzisz bigos i nie towarzyszą temu symbolowi żadne dodatkowe szczegóły, oznacza to, iż istnieje niebezpieczeństwo, że niebawem zadasz się z jakimś podejrzanym towarzystwem i w wyniku tego wplączesz się w jakieś poważne kłopoty, zatem powinieneś bardzo uważać na to, z kim spędzasz czas, zwłaszcza podczas suto zakrapianych alkoholem imprez.

Jeśli śnisz, że jesz bigos, może to być zapowiedź spotkania z osobami, z którymi przyjaźniłeś się w przeszłości, lecz już od dawna nie miałeś z nimi żadnego kontaktu.

Kiedy natomiast śni Ci się, że gotujesz tę potrawę, jest to zapowiedź narodzin dziecka w Twojej rodzinie albo w otoczeniu najbliższych przyjaciół.

Jeżeli zaś bigos pojawia się we śnie kobiety, jest to sygnał, iż jest bardzo zazdrosna o swojego partnera, choć być może nie do końca uświadamia sobie to na jawie.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Bigos

Opisz swój sen związany z symbolem Bigos i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen