Biskup

Znaczenie snu biskup

Znaczenie snu biskup

Znak ten jest raczej niepomyślny, gdyż zapowiada zazwyczaj jakieś problemy wynikłe z ponoszenia przez osobę śniącą konsekwencji popełnionych przez nią czynów.

Jeśli widzisz we śnie biskupa, wróży to kłótnie w Twoim najbliższym otoczeniu oraz niespokojną atmosferę, być może nawet wszędzie tam, gdzie się pojawisz.

Duża ilość biskupów obecna w Twoim śnie jest pomyślnym symbolem, gdyż zapowiada zyski, jakie przyjdą do Ciebie w następstwie podjętych niedawno działań.

Jeżeli śni Ci się, że rozmawiasz z biskupem, oznacza to, iż w najbliższej przyszłości czeka Cię wiele wysiłków i trudności, które będziesz musiał pokonać.

Jeśli wybucha zaś między wami kłótnia, jest to oznaka, że ktoś żywi wobec Ciebie – lub wkrótce zacznie żywić – wielką wrogość i najprawdopodobniej bardzo boleśnie odczujesz to na swojej skórze.

Oceń sennik

Znaczenie snu Biskup

Opisz swój sen związany z symbolem Biskup i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen