Biuro

Znaczenie snu biuro

Znaczenie snu biuro

Kiedy śni Ci się, że wchodzisz do jakiegoś biura, zapowiada to, iż w najbliższym czasie na Twoją głowę spadnie bardzo wiele obowiązków i niewykluczone, że wśród nich znajdzie się jakieś szczególnie dla Ciebie niemiłe oraz trudne do wykonania zadanie.

Jeśli je opuszczasz, zapowiada to dla Ciebie czas odpoczynku oraz ulgę, jaką odczujesz po rozwikłaniu jakiegoś poważnego problemu, który do tej pory nie pozwalał Ci odetchnąć.

Jeżeli we śnie przebywasz w biurze po godzinach, jest to zapowiedź otrzymana pracy, z której powodu będziesz bardzo usatysfakcjonowany, choć niekoniecznie pod względem finansowym.

Jeśli śnisz, że siedzisz za swoim biurkiem, jest to oznaka, iż niebawem diametralnie zmienią się Twoje uczucia żywione do jakiejś osoby, jeśli zaś znajdujesz się w obcym, nieznanym Ci biurze, jest to zapowiedź, iż uda Ci się nawiązać nową przyjaźń.

Oceń sennik

Znaczenie snu Biuro

Opisz swój sen związany z symbolem Biuro i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen