Blacha

Znaczenie snu blacha

Znaczenie snu blacha

Kiedy śni Ci się, że widzisz blachę albo wykonujesz w związku z nią jakąś pracę, jest to dla Ciebie sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie zajmujesz się czymś, co nie daje Ci żadnych korzyści, a jedynie marnujesz na to swoją energię i cenny czas. Podświadomie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, ale nie chcesz się do tego z jakiegoś powodu przyznać sam przed sobą.

Jeśli we śnie widzisz blaszany order, jest to ostrzeżenie, że niebawem zostaniesz w jakiś sposób wyróżniony, ale wbrew pozorom wcale nie będzie to dla Ciebie korzystne, a nawet przeciwnie – mogą Cię z tego powodu spotkać duże nieprzyjemności.

Żelazna blacha w Twoim śnie oznacza, że masz jeszcze bardzo nieukształtowaną osobowość i to od Ciebie oraz od okoliczności życiowych, z jakimi masz styczność, zależy to, co wykształtuje się z tej nieuformowanej materii, jaką obecnie jesteś.

Blacha miedziana zapowiada zaś kłótnie i niesnaski na łonie rodziny.

Oceń sennik

Znaczenie snu Blacha

Opisz swój sen związany z symbolem Blacha i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen