Błazen

Znaczenie snu błazen

Znaczenie snu błazen

Ogółem symbol ten może byś sygnałem od Twojej podświadomości, że jesteś zbyt ironicznie i kpiąco nastawiony do otaczającego Cię świata, co wiele osób, zwłaszcza ofiar Twoich kąśliwych żartów, może Ci mieć za złe, dlatego powinieneś stanowczo pozbyć się tego niepożądanego nawyku.

Jeśli śni Ci się, że jesteś błaznem albo zachowujesz się tak jak on, oznacza to, że niebawem spotka Cię jakieś ważne wyróżnienie. Może to być również zwiastun unormowania się Twojej sytuacji  materialnej, dzięki czemu nie będziesz już musiał martwić się o swój byt.

Kiedy we śnie oglądasz sztuczki wykonywane przez błazna, oznacza to, że na jawie odczuwasz wielki wstyd z powodu zachowywania się jakiejś bliskiej Ci osoby, ale nie masz odwagi, by jej o tym powiedzieć.

Jeśli oklaskujesz błazna, jest to znak, że wysiłek, jak włożyłeś w jakąś sprawę, zostanie  sowicie opłacony.

Jeśli zaś kpisz z błazna, oznacza to, że ktoś wyrobi sobie na Twój temat niesłusznie złą opinię, co może Ci w jakiś sposób zaszkodzić.

Oceń sennik

Znaczenie snu Błazen

Opisz swój sen związany z symbolem Błazen i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen