Bliźnięta

Znaczenie snu bliźnięta

Znaczenie snu bliźnięta

Kiedy śni Ci się, że widzisz bliźnięta, jest to zwiastun nadciągającej dla Ciebie dobrej passy w sferze zawodowej, jest to więc czas na wzmożoną aktywność, a nawet podejmowanie bardziej ryzykownych decyzji.

Chore bliźnięta zapowiadają ogólnie pojmowane rozczarowanie, a niewykluczone, że również jakieś niepowodzenia i plany, których nie udało Ci się szczęśliwie zrealizować.

Jeśli śnisz, że posiadasz bliźnięta, jest to zapowiedź jakiejś dobrej wiadomości, którą niedługo powinieneś otrzymać i która prawdopodobnie na długo wprawi Cię w dobry nastrój.

Kiedy sam je urodziłeś, jest to dla Ciebie znak, iż uda Ci się wygrać ze swoimi dolegliwościami i kłopotami natury zdrowotnej.

Jeżeli śnisz o bliźniętach patrzących na siebie, jest to symbol dobrego porozumienia w przyjaźni, co niebawem stanie się Twoim udziałem lub już nim jest i jest to wówczas sygnał, że na jawie nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Jeśli zaś bliźnięta są do siebie odwrócone plecami, jest to zapowiedź rywalizacji, w której weźmiesz udział, być może nawet niezamierzenie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bliźnięta

Opisz swój sen związany z symbolem Bliźnięta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen