Bluźnierstwo

Znaczenie snu bluźnierstwo

Znaczenie snu bluźnierstwo

Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie masz problem z zaakceptowaniem tego, jaki jesteś i uważasz, że nic Ci się w życiu nie uda właśnie z powodu Twoich licznych – jak mniemasz – wad, co zupełnie nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Jeśli śnisz, że mówisz coś bluźnierczego, jest to znak, że w najbliższym czasie powinieneś zwracać baczną uwagę na to, co i do kogo mówisz, bo może to zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

Jeżeli zaś słyszysz wypowiadane przez kogoś bluźnierstwo, wbrew pozorom jest to dobry znak, zapowiadający jakieś pełne szczęścia i radości momenty, które niebawem Ci się przydarzą.

Kiedy śnisz o czytaniu jakiegoś bluźnierstwa, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż utrzymujesz bliskie relacje z jakimś człowiekiem, którego moralność pozostawia wiele do życzenia i z tego powodu nie jest on godny zaufania, jakim go obdarzasz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bluźnierstwo

Opisz swój sen związany z symbolem Bluźnierstwo i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen