Bób

Znaczenie snu bób

Znaczenie snu bób

Kiedy we śnie widzisz to warzywo, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż powinieneś uważać, z kim się zaprzyjaźniasz i kogo obdarzasz swoim zaufaniem, bowiem każda nowo poznana przez Ciebie osoba może nie być wobec Ciebie szczera.

Zrywanie bobu zapowiada, że przeszkody, jakie do tej pory pojawiały się na Twojej drodze, nie będą Cię już więcej niepokoić, zaś jeśli śnisz, że go łuskasz, jest to znak, iż rywalizacja, w jakiej uczestniczysz, będzie dla Ciebie zwycięska.

Jedzenie bobu zapowiada nieporozumienia i spory w Twoim najbliższym otoczeniu, zaś gotowanie zapowiada obniżenie stopy życiowej Twojej rodziny, co zaskutkuje poważnymi konfliktami.

Jeśli śnisz, że widzisz jak bób rośnie i zakwita, jest to bardzo pomyślny znak, bowiem zapowiada, iż uda Ci się spełnić wszystkie swoje najważniejsze marzenia.

Oceń sennik

1 sen

  1. Piotr

Znaczenie snu Bób

Opisz swój sen związany z symbolem Bób i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen