sennik bóg

Bóg

Sen o Bogu oznacza, że ​​Twoje życie poprawi się w zaskakujący sposób. Poprawa może dotyczyć każdej dziedziny życia, bez względu na Twoją wiarę i podejście do religii.

Ten sen wskazuje także, że zbierzesz nagrody za to co robiłeś do tej pory. Będziesz czuł satysfakcję z tego, kim jesteś i gdzie jesteś.

Ten sen reprezentuje spełnienie. Powróci równowaga emocjonalna, która nie opuści Cię nawet w obliczu wszelkich przeciwności

Sennik Bóg

Widzieć Boga

Znaczenie snu sugeruje, że szczęście nadchodzi i ważne będzie, aby wykorzystać każdą szansę. Sennik nawołuje, aby nie zapominać o innych i zachować wartości.

znaczenie snu bóg

Słyszeć Boga

Głos Boga jest niczym innym jak głosem Twojego sumienia, dlatego przypomnij sobie co słyszałeś we śnie i zastanów się nad tymi słowami. Powinieneś wprowadzić je do swojego życia na jawie.

Rozmawiać z Bogiem

Sen zapowiada, że w krótkim czasie wszystkie Twoje problemy zostaną rozwiązane w sposób definitywny. Sennik nawołuje, abyś nadal był tym kim jesteś i kierował się dobrocią i miłością.

Modlić się do Boga

Sen pokazuje siłę Twojej wiary. Jest też wskazówką, że nigdy nie powinieneś wątpić ani oddalać się od tego w co wierzysz. To daje Ci siłę i wsparcie w każdej sytuacji.

Stać przed Bogiem

Spróbuj dokonać autorefleksji, aby zrozumieć, gdzie i kiedy popełniłeś błędy i jak można je naprawić. Jeśli swoje refleksje wprowadzisz w czyn, szybko odczujesz poprawę i korzystną zmianę.

Bóg Cię błogosławi

Sen oznacza, że powróci do Twojego życia równowaga. Postaraj się jej nie stracić. Działaj tak, by nie wprowadzać konfliktu między własnym sumieniem a czynem.

sen o bogu

Bóg Cię przytula, obejmuje

Sen informuje, że jesteś chroniony. Możesz czuć się bezpiecznie. Nie zaniedbuj sfery duchowej swojego życia. Bądź dla innych przykładem.

Bóg Cię karze

Sen to ostrzeżenie, abyś zwracał większą uwagę na sposób, w jaki traktujesz innych ludzi. Bądź bardziej delikatny i czuły, rozbudź w sobie empatię. Powstrzymuj emocje i zastanów się, zanim coś powiesz.

Obraz Boga

Widząc we śnie wizerunek Boga powinieneś zwrócić uwagę na przemijanie i sens życia. Sennik zaleca, byś nie zmieniał swoich zasad, postępował zgodnie ze swoim sumieniem i nie wątpił w to w co wierzysz.

Znaczenie snu: Bóg

 • Widzieć Boga – szczęście nadchodzi, wykorzystaj szansę
 • Słyszeć Boga – posłuchaj własnego sumienia
 • Rozmawiać z Bogiem – Twoje problemy zostaną rozwiązane
 • Modlić się do Boga – trzymaj się tego w co wierzysz
 • Stać przed Bogiem – napraw popełnione błędy
 • Bóg Cię błogosławi – odzyskasz równowagę
 • Bóg Cię przytula, obejmuje – nie zaniedbuj sfery duchowej
 • Bóg Cię karze – lepiej traktuj innych ludzi
 • Obraz Boga – zwróć uwagę na przemijanie
Bóg
Bóg

Sennik mistyczny – Bóg

Jeśli motyw ten pojawia się w Twoim śnie, bardzo możliwe, że na jawie masz jakieś problemy i chciałbyś mieć jakiś autorytet, by wiedzieć, jak postępować lub też szukasz pociechy i bezpieczeństwa, jakich nie są w stanie zapewnić Ci Twoi bliscy.

Znaczenie snu Bóg
Znaczenie snu Bóg

Jeśli śnisz, że oddajesz Bogu cześć, jest to znak, iż na jawie Twoja wiara znacznie się wzmocni, być może na skutek jakichś wydarzeń.

Jeśli widzisz go albo z nim rozmawiasz, jest to zwiastun szczęśliwych wydarzeń, jakich możesz spodziewać się w bliższej i dalszej przyszłości, jeśli zaś śni Ci się, że rozmawiasz z kimś na temat Boga, jest to dla Ciebie zapowiedź szczęścia na całe życie.

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Sandra
 2. Sandra
 3. taka ja

Znaczenie snu Bóg

Opisz swój sen związany z symbolem Bóg i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen