Ból

Znaczenie snu ból

Znaczenie snu ból

Kiedy śni ci się, że czujesz jakiś ból, oznacza to, że na jawie masz skłonności do dramatyzowania i wszystko widzisz w zbyt ciemnych barwach, przez co pogarszasz faktyczny stan rzeczy.

Jeśli śnisz o bólu głowy, może to oznaczać, że czujesz się rozczarowany albo zmartwiony postępowaniem swojego partnera i chciałbyś, by zmienił swoje zachowanie.

Ból zębów jest pomyślnym znakiem, bowiem oznacza, że jeśli tylko wykażesz się odrobiną cierpliwości, Twoje złe dni przeminą i po burzy wyjrzy słońce.

Ból w klatce piersiowej odczuwany we śnie może oznaczać, iż na jawie przeżywasz za dużo stresujących sytuacji i ciągle się dokądś śpieszysz, za co możesz zapłacić swoim zdrowiem.

Jeżeli zaś śnisz, że zadajesz komuś ból, celowo lub nie, jest to zapowiedź, że czeka Cię okres nieszczęść i niepowodzeń, które mogą dotknąć wszystkich sfer Twojego życia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ból

Opisz swój sen związany z symbolem Ból i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen