Bomba

Znaczenie snu bomba

Znaczenie snu bomba

Kiedy śni Ci się, że widzisz bombę, oznacza to, że już niedługo w Twoim życiu wydarzy się coś nieoczekiwanego, co nie będzie miało dla Ciebie dobrych skutków.

Jeśli we śnie podkładasz bombę, jest to symbol tego, iż na jawie ktoś studzi Twój zapał, poddając krytyce wszystkie Twoje plany i pomysły.

Kiedy rzucasz ją na kogoś, oznacza to, że ktoś niepowołany wtrąci się w Twoje sprawy, co bardzo Cię zdenerwuje. Jeśli w dodatku zobaczysz, jak owa bomba wybucha i jakie spowodowała szkody, może to być ostrzeżenie o jakimś wypadku, którego ofiarą możesz stać się Ty lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Jeśli słyszysz odgłos eksplozji, jest to zapowiedź, iż znajdziesz się w jakiejś zagmatwanej, niełatwej do wybrnięcia sytuacji, zaś jeśli odczuwasz obawę na myśl o wybuchu, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że niedawno w Twoim życiu miało miejsce jakieś traumatyczne wydarzenie, którego skutki nadal odczuwasz.

Jeśli natomiast w Twoim śnie pojawia się motyw zamachu bombowego na jakąś ważną osobę, jest to znak, iż na jawie, nawet o tym nie wiedząc, uniknąłeś jakiegoś poważnego niebezpieczeństwa.

Oceń sennik

1 sen

  1. aga

Znaczenie snu Bomba

Opisz swój sen związany z symbolem Bomba i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen