Bransoleta

Znaczenie snu bransoleta

Znaczenie snu bransoleta

Kiedy śnisz, że nosisz bransoletę na prawej ręce, oznacza to, że jesteś zaborczy, a jeśli na prawej – że ktoś ma nad Tobą wielką władzę, na którą sam mu przyzwalasz, ograniczając tym samym swoją swobodę.

Kiedy nosisz we śnie bransoletę, jest to sygnał, że żywisz w stosunku  do kogoś uczucia, do których nie chcesz się przyznać, zaś kiedy ją zdejmujesz, jest to ostrzeżenie, że na jawie obrałeś zły kierunek działania.

Jeśli śnisz, że dostajesz bransoletę w prezencie, jest to zwiastun radości wynikającej głównie z przebywania w otoczeniu kochających Cię i dbających o Ciebie osób.

Kiedy to Ty ją komuś dajesz, zapowiada to poprawę Twojej ogólnej sytuacji.

Jeśli widzisz bransoletę u kogoś innego, zapowiada to, że wkrótce poniesiesz nieuzasadnione wydatki, które poważnie nadwerężą Twój budżet.

Czarna bransoletka nie jest dobrym znakiem, gdyż zapowiada ciężką, długotrwałą albo nieuleczalną chorobę, dla Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich.

Złota jest sygnałem, iż na własne życzenie uzależniłeś się od kogoś, srebrna – że będziesz żył w cieniu jakiejś osoby.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bransoleta

Opisz swój sen związany z symbolem Bransoleta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen