Broda

Znaczenie snu broda

Znaczenie snu broda

Jeśli motyw ten pojawia się we śnie kobiety, może oznaczać, że na jawie żywi ona jakieś głębsze uczucie do mężczyzny noszącego brodę albo też czuje się bezpieczna przy kimś takim.

Jeśli widzisz we śnie, jak broda rośnie, zapowiada to dobrą passę i zapowiedź tę możesz odnieść do wszystkich dziedzin Twojego życia.

Jeśli po prostu widzisz brodę albo ją masz, oznacza to, że będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem, przy czym im broda jest gęstsza, tym lepszy jest to dla Ciebie znak.

Kiedy we śnie obcinasz ją albo golisz, zapowiada to bliżej nieokreślone straty, zazwyczaj jeśli chodzi o finanse.

Czesanie brody zwiastuje wielkie szczęście, z  powodu którego staniesz się obiektem zazdrości innych ludzi, jeśli zaś widzisz rudą brodę, jest to ostrzeżenie przed fałszywymi osobami, które udają Twoich przyjaciół.

Jeśli śni Ci się broda u kobiety, jest to sygnał, iż powinieneś zachować dużą ostrożność w kontaktach z innymi ludźmi.

Biała broda symbolizuje mądrość, którą posiadasz lub którą chciałbyś mieć, a czarna i długa – że masz w sobie wielką siłę i twardy charakter.

We śnie kobiety symbol ten może oznaczać, że wzięła na siebie jakieś typowo męskie obowiązki bądź też postępuje w życiu w sposób typowy dla mężczyzn.

Spiczasta broda oznacza, że powinieneś być bardziej dyskretny i nie interesować się tym, co Ciebie nie dotyczy.

Widziany we śnie stary człowiek z długą brodą symbolizuje autorytet, jakim cieszysz się w swoim otoczeniu, zaś młody człowiek z brodą zwiastuje pomyślność w sferze uczuciowej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Broda

Opisz swój sen związany z symbolem Broda

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen