Broń

Znaczenie snu broń

Znaczenie snu broń

Jeśli we śnie widzisz jakąś broń, oznacza to, że powinieneś postępować ostrożnie w kontaktach z innymi ludźmi, ponieważ kłótnia tylko wisi w powietrzu i lepiej by było, gdyby udało Ci się jej uniknąć.

Gdy dostajesz broń, jest to zapowiedź czekających Cię wyróżnień oraz dowodów uznania dla Twoich zalet i zasług.

Jeśli śnisz, że kupujesz broń, może to ostrzegać Cię, że niebawem możesz być zamieszany w konflikt z prawem, jeśli zaś ją posiadasz, jest to sygnał, iż jesteś zbyt przemęczony i powinieneś wygospodarować trochę więcej wolnego czasu na odpoczynek.

Kiedy we śnie trzymasz broń, jest to znak, że w najbliższym czasie staniesz się obiektem intryg snutych przez osoby z Twojego najbliższego otoczenia.

Jeśli słyszysz szczęk broni, jest to sygnał, że na jawie odczuwasz jakiś nieuzasadniony lęk, który być może jest tylko wytworem Twojej wyobraźni i niepotrzebnie pozwalasz mu psuć swoje samopoczucie.

W jakiś sposób zniszczona i nienadająca się do użytkowana broń oznacza, że nie uda Ci się uciec przed złym losem mimo iż bardzo starasz się pokonać wszystkie przeszkody, jakie stawia Ci na drodze.

Jeśli ćwiczysz posługiwanie się bronią, jest to zapowiedź, że po wielu wysiłkach zostaniesz w końcu doceniony i otrzymasz za nie należytą zapłatę.

Czyszczenie broni zapowiada wiele miłych rzeczy, jakie już niebawem wydarzą się  w Twoim życiu, zaś jeśli widzisz jakieś osoby uzbrojone, jest to zapowiedź trudności, na jakie napotkasz.

Długa, biała broń w śnie mężczyzny jest sygnałem, że na jawie ma on skłonność do agresywnych zachowań, zaś we śnie kobiety jest sygnałem, iż tęskni ona za poczucie bezpieczeństwa i oparciem, jakiego szuka w mężczyznach.

Broń palna zapowiada zaś jakieś nieprzyjemne zdarzenia. Jeśli rozmawiasz na jej temat we śnie, zapowiada to, iż niebawem otrzymasz wiadomość o problemach zdrowotnych jakiejś bliskiej dla Ciebie osoby, jeśli zaś śni Ci się, że z niej strzelasz, zachorujesz Ty.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Sławomira

Znaczenie snu Broń

Opisz swój sen związany z symbolem Broń i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen