Brylant

Znaczenie snu brylant

Znaczenie snu brylant

Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie podświadomie lub nie czujesz się gorszy od innych ludzi i masz skłonność do niedoceniania samego siebie. Może to również być sygnał, że ktoś skrycie żywi do Ciebie głębokie uczucie, ale nie wiadomo, czy kiedykolwiek Ci je wyjawi.

Jeśli we śnie widzisz brylant, oznacza to, że na jawie znasz albo wkrótce poznasz człowieka, dla którego jego dobro będzie najważniejsze i powinieneś uważać, by nie wykorzystał Cię do swoich własnych celów.

Jeśli śnisz, że otrzymujesz brylant w prezencie, zapowiada to zaręczyny dla Ciebie albo kogoś z Twojego najbliższego otoczenia, albo ogólną poprawę Twojej sytuacji.

Jeżeli zaś we śnie gubisz brylant, oznacza to, że już niedługo odejdzie od Ciebie ktoś, kogo bardzo kochasz i na kim mocno Ci zależy.

Oceń sennik

Znaczenie snu Brylant

Opisz swój sen związany z symbolem Brylant i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen