Brzeg

Znaczenie snu brzeg

Znaczenie snu brzeg

Jeśli widzisz brzeg, ogółem oznacza to, że niedługo w Twoim życiu nastąpi jakaś wielka zmiana, która sprawi, że nie będzie ono już takie, jak do tej pory. Możliwe, że będzie to jakaś duchowa przemiana, która dokona się w Tobie i diametralnie zmieni Twój sposób postrzegania otaczającej Cię rzeczywistości.

Jeśli widzisz brzeg rzeki albo na przykład jakiegoś potoku, jest to zapowiedź przyjemnych chwil w dobrym towarzystwie, które jednak będą bardzo ulotne i szybko przeminą, pozostając jedynie w Twojej pamięci.

Brzeg morza zapowiada jakieś złudne nadzieje, którym ulegniesz i skończy się to wielkim rozczarowaniem.

Kiedy śnisz, że płyniesz do brzegu, jest to zapowiedź, że już niebawem wyjaśni się, na czym stoisz jeśli chodzi o uczuciową stronę Twojego życia, jeżeli zaś oddalasz się od brzegu, jest to dla Ciebie sygnał, że niepotrzebnie skupiasz swoją uwagę na niewartych tego drobnych sprawach.

Jeśli we śnie znajdujesz się na brzegu, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że – wbrew temu, co myślisz – prędzej czy później będziesz musiał ponieść konsekwencje wszystkich swoich czynów.

Spacer brzegiem morza jako symbol senny również pełni rolę ostrzeżenia – przed czyhającymi na Ciebie zagrożeniami różnego rodzaju.

Oceń sennik

Znaczenie snu Brzeg

Opisz swój sen związany z symbolem Brzeg i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen