Brzuch

Znaczenie snu brzuch

Znaczenie snu brzuch

Kiedy we śnie widzisz brzuch, jest to sygnał, że podświadomie mocno przejmujesz się otaczającą sytuacją i masz na jej temat mocno sprecyzowane poglądy. Jeśli jest to Twój własny brzuch, jest to zaś zwiastun szansy na zdobycie wielkich pieniędzy, która już niebawem przed Tobą stanie.

Leżenie na brzuchu zwiastuje jakąś chorobę, ale nie wiadomo, czy będzie ona dotyczyć Ciebie, czy kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Powiększony, bolący brzuch stanowi zapowiedź jakichś kłopotów, wynikłych głównie na gruncie jakichś dawno zaniedbanych przez Ciebie spraw.

Jeśli we śnie widzisz duży brzuch należący do grubego człowieka albo do Ciebie, jest to zapowiedź poprawienia się Twojej sytuacji finansowej, zaś płaski lub zapadnięty zapowiada straty finansowe, jakie niebawem mogą Ci się przydarzyć.

Pomarszczony brzuch oznacza natomiast, że wkrótce spotkają Cię jakieś poważne kłopoty i będzie to miało miejsce najprawdopodobniej z winy osób, które udają Twoich oddanych przyjaciół.

Oceń sennik

Znaczenie snu Brzuch

Opisz swój sen związany z symbolem Brzuch i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen