Bukiet

Znaczenie snu bukiet

Znaczenie snu bukiet

Kiedy we śnie widzisz bukiet kwiatów, robisz go albo komuś wręczasz, oznacza to, że niebawem ktoś wyzna Ci uczucie albo zaofiaruje Ci swoją przyjaźń.

Jeżeli śnisz, że to Ty otrzymujesz od kogoś bukiet, jest to znak, że ktoś za Tobą tęskni i czeka Cię jakieś miłe wydarzenie.

Jeżeli śnisz, że kładziesz na czymś bukiet, gubisz go albo niszczysz, jest to symbol nieodwzajemnionego uczucia – miłości albo chęci zaprzyjaźnienia się i albo będziesz w tym stroną oferującą, albo odmawiającą.

Zasuszony bukiet jest niepomyślnym znakiem, gdyż zapowiada bliżej nieokreślone problemy, a możliwe, że również problemy zdrowotne – Twoje albo kogoś, na kim bardzo Ci zależy.

Biały bukiet sygnalizuje, że ktoś darzy Cię szczerym i czystym uczuciem, żółty – że w najbliższym czasie przeżyjesz wiele beztroskich chwil pełnych zabawy w gronie ulubionych znajomych.

Różowy bukiet zwraca Twoją uwagę na osobę, która bardzo się o Ciebie troszczy i daje jednocześnie do zrozumienia, że powinieneś okazać jej wdzięczność, a może nawet coś dla niej zrobić w podzięce za jej troskę.

Czerwony bukiet symbolizuje namiętność, jaką ktoś w stosunku do Ciebie żywi, zaś kolorowy zwiastuje optymizm, jakim już niebawem będziesz się cechował.

Oceń sennik

1 sen

  1. Weronika

Znaczenie snu Bukiet

Opisz swój sen związany z symbolem Bukiet i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen