Bydlę

Znaczenie snu bydlę

Znaczenie snu bydlę

Jeśli śnisz, że widzisz znajdujące się na łące bydlę lub większą ilość bydląt, oznacza to, że wkrótce Twoja sytuacja materialna poprawi się na tyle, iż będziesz mógł pozwolić sobie na to, o czym do tej pory mogłeś tylko skrycie marzyć.

Bydlę znajdujące się w stajni zapowiada dobrobyt, jaki już niebawem zapanuje w Twoim domu, w czym udział będziesz miał Ty i Twoja najbliższa rodzina, w zaprzęgu zaś – zwiastuje ciężką, ale dobrze opłacalną pracę, jaka niedługo stanie się Twoim udziałem.

Dzikie albo spłoszone bydlę zapowiada konieczność poniesienia przez Ciebie jakiegoś większego wydatku, który może poważnie nadwerężyć Twój budżet, zaś jeśli śnisz o bydlęciu znajdującym się w rzeźni, zapowiada to duże straty materialne.

Jeśli śni Ci się, że przyrządzasz jakieś danie z wołowiny lub jesz mięso, oznacza to, że już niedługo uda Ci się odnieść sukces w jakiejś bardzo istotnej dla Ciebie dziedzinie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bydlę

Opisz swój sen związany z symbolem Bydlę i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen