sennik były mąż

Były mąż

Znaczenie snu o byłym mężu zależy od Twojej sytuacji. Na przykład dla samotnych kobiet może oznaczać tęsknotę za bliskością i wsparciem, dla wdów może być ostrzeżeniem przed popełnieniem starych błędów, a dla mężatek zapowiadać wizytę gości.

Sennik były mąż

Ogólnie sen zwykle wskazuje na skrywane uczucia, samotność, niskie poczucie własnej wartości. Bywa wezwaniem do przeprowadzenia zmian w swoim życiu, ale też odzwierciedleniem Twojego stosunku do nierozwiązanych spraw z przeszłości.

Może też wskazywać na tęsknotę za czymś lub kimś utraconym, np. krewnym, pracą. Dla niektórych może zapowiadać długi i problemy finansowe.

Sen o byłym mężu

sen o byłym mężu

Stary były mąż

Jeśli we śnie widziałaś byłego męża jako starszego mężczyznę, sen zapowiada Ci szczęście. Sennik wróży Ci także powodzenie, zwłaszcza w męskim towarzystwie.

Młody były mąż

Jeśli we śnie Twój były mąż był młody, spełnią się Twoje nadzieje i oczekiwania. Możesz teraz zaczynać nowe projekty, rozwijać swoje umiejętności, zając się czymś o czym od dawna marzyłaś. 

Gruby były mąż

Gruby były mąż we śnie wróży obfitość. Być może pojawi się nowa oferta pracy lub korzystny kontrakt, może otworzą się nowe możliwości inwestycyjne. Warto dobrze przemyśleć każdą nową okazję, bo sen wróży szanse na duże zyski.  

Chudy były mąż

Sen o chudym byłym mężu ostrzega przed zazdrością. Pamiętaj, że to uczucie może wiele popsuć w Twojej relacji. Możesz także spotkać się z brakiem zaufania. Postaraj się być bardziej otwarta i uczciwa wobec ludzi, z którymi przebywasz.

Widzieć byłego męża

Jeśli miałaś ten sen, Sennik zaleca odcięcie się od przeszłości, powinnaś zakończyć rozpamiętywanie tego, co było, z odwagą spojrzeć w przyszłość.

Sen może być też wezwaniem, by podjąć zdecydowane decyzje dotyczące Twojej przyszłości.

były mąż w śnie

Spotkać byłego męża, rozmawiać z byłym mężem

Jeśli we śnie spotkałaś lub rozmawiałaś z byłym mężem, a masz już innego partnera, znaczenie snu sugeruje, że nie masz zaufania do tego z kim jesteś. Sen może też symbolizować zaniedbywanie lub nieokazywanie uczuć. Może to też być ostrzeżenie przed kłótniami w obecnym związku.

Przypadkowe spotkanie byłego męża we śnie może być symbolem kłótni lub tęsknoty za beztroskimi latami.

Wizyta (odwiedziny) byłego męża

Jeśli we śnie odwiedził Cię były mąż w nowym domu, sen może oznaczać problemy. Może też zapowiadać konieczność przeprowadzki.

Inne znaczenie snu sugeruje, że posądzasz o zdradę obecnego partnera. Jeśli nie jesteś pewna swoich podejrzeń, nie zaczynaj sporu.

Były mąż chce wrócić

Znaczenie snu można odczytać jako znak, że cały czas łączą was niezamknięte sprawy i należy je definitywnie zakończyć. W innym wypadku, będzie Ci ciężko zacząć życie na nowo i zaufać innej osobie.

Ślub z byłym mężem

Ponowny ślub z byłym mężem oznacza, że żałujesz pochopnie podjętej decyzji o rozwodzie, rozstaniu. Motyw ślubu z byłym mężem jest wyrazem głęboko skrywanego żalu oraz tęsknoty za małżeństwem. Prawdopodobnie podświadomie czujesz, że dla waszego małżeństwa jest jeszcze nadzieja.

Kłótnia z byłym mężem

Kłótnia z byłym mężem we śnie zapowiada zakończenie sporów. Pora wyciągnąć rękę na zgodę lub pójść na kompromis. Znaczenie snu zapewnia, że to dobry czas na znalezienie właściwych rozwiązań.

Gdy we śnie kłócisz się z byłym mężem oznacza to, że w głębi duszy masz do niego żal, trudno pogodzić Ci się z rozstaniem. Nadal je rozpamiętujesz, jeśli nie pogodzisz się z tym co jest, będzie Ci trudno pójść do przodu.

Były mąż nie odbiera telefonu

Sen to symbol ochłodzenia relacji z bliskimi. Sennik radzi, by robić wszystko, aby nie utracić kontaktu i zaufania bliskich Ci osób. Poświęć więcej czasu i uwagi swoim bliskim.

Stojący tyłem były mąż

Sennik zapowiada nowy, szczęśliwy etap w Twoim życiu. Może on rozpocząć się tylko wtedy, gdy odetniesz się od przeszłości lub zakończysz sprawy, które są nierozwiązane.

Były mąż z inną kobietą

Widok we śnie byłego męża z inną kobietą może oznaczać zaniedbanie obecnego związku. Może też sugerować zaniedbanie przyjaźni.

Sen może też oznaczać, że Twój były partner pogodził się z rozstaniem. 

Były mąż kogoś innego

Sen o byłym mężu kogoś innego może być ostrzeżeniem przed pogorszeniem relacji z tą osobą. Zwróć uwagę na swoich znajomych. Może Twoje zachowanie wobec nich nie jest najlepsze. Może warto poświęcić im więcej uwagi i okazać zainteresowanie ich problemami.

Śmierć byłego męża

Śmierć byłego męża we śnie oznacza, że pogodziłaś się z waszym rozstaniem i definitywnie zamknęłaś ten rozdział życia. To dobrze, bo taka postawa daje szanse na rozpoczęcie kolejnego etapu lub ułożenie sobie życia z innym partnerem.

znaczenie snu były mąż

Martwy były mąż

Widok martwego byłego męża we śnie jest zapowiedzią utraty zaufania do obecnego partnera lub innej bliskiej osoby. Jeśli masz jakieś podejrzenia, po prostu o nich otwarcie porozmawiaj. Nie uprzedzaj się, zanim nie będziesz pewna swoich podejrzeń.

Zmarły były mąż

Sen to ostrzeżenie przed kłopotami i błędami. Dla mężatek może zapowiadać trudny okres, dla wdów wróżyć znalezienie męża.

Sen może być również symbolem problemów, które jednak miną wraz z upływem czasu.

Jeśli jednak we śnie były mąż nie umarł, sen zapowiada powrót spraw z przeszłości, które nie zostały rozwiązane.

Znaczenie snu: były mąż

 • Stary były mąż – będziesz mieć szczęście
 • Młody były mąż – spełnią się Twoje oczekiwania
 • Gruby były mąż – pojawią się szanse na duże zyski  
 • Chudy były mąż – nie kieruj się zazdrością
 • Widzieć byłego męża – odetnij się od przeszłości
 • Spotkać byłego męża, rozmawiać z byłym mężem – nie masz zaufania do tego z kim jesteś
 • Wizyta (odwiedziny) byłego męża – mogą pojawić się problemy
 • Były mąż chce wrócić – zakończ wszystkie sprawy między Tobą a byłym partnerem
 • Ślub z byłym mężem – żałujesz pochopnie podjętej decyzji
 • Kłótnia z byłym mężem – nadszedł czas na zakończenie sporów
 • Były mąż nie odbiera telefonu – poświęć więcej czasu bliskim
 • Stojący tyłem były mąż – zaczyna się nowy, szczęśliwy etap w Twoim życiu
 • Były mąż z inną kobietą – zaniedbujesz partnera lub przyjaciela
 • Były mąż kogoś innego – popraw relacje ze znajomymi
 • Śmierć byłego męża – pogodziłaś się z rozstaniem z mężem
 • Martwy były mąż – tracisz zaufania do bliskiej Ci osoby
 • Zmarły były mąż – uważaj, bo możesz popełniać wiele błędów
Były mąż
Były mąż
5/5 - (1)

Znaczenie snu Były mąż

Opisz swój sen związany z symbolem Były mąż i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen