Cebula

Znaczenie snu cebula

Znaczenie snu cebula

Kiedy we śnie widzisz albo obierasz cebulę, zgodnie ze skojarzeniem, jakie ten motyw wywołuje, zapowiada wielki smutek i płacz.

Duża ilość cebuli świadczy o tym, że niedługo z jakiegoś powodu staniesz się obiektem zazdrości osób ze swojego otoczenia.

Jeśli we śnie widzisz rosnącą w ogrodzie cebulę, jest to zwiastun jakiejś rywalizacji, w której weźmiesz udział i która mocno zmotywuje Cię do wytężonej pracy.

Kiedy kupujesz cebulę, oznacza to, że Twoje plany zostaną udaremnione przez intrygi snute przez Twoich wrogów, kiedy zaś ją gotujesz, zapowiada to pewien zastój w Twoich sprawach zawodowych, które będą posuwać się do przodu bardzo powoli.

Jeśli we śnie jesz ugotowaną albo upieczoną cebulę, jest to zapowiedź, że uda Ci się poradzić sobie z jakimś kłopotem i nie poddasz się zwątpieniu.

Kiedy ją wyrzucasz, zapowiada to porzucenie przez Ciebie partnera, kiedy natomiast ronisz łzy przy jej krojeniu, jest to ostrzeżenie, że konkurujące z Tobą osoby mogą pozbawić Cię Twojego stanowiska jeśli im to ułatwisz swoim nieuważnym zachowaniem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cebula

Opisz swój sen związany z symbolem Cebula i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen