Cebula

Znaczenie snu cebula

Znaczenie snu cebula

Kiedy we śnie widzisz albo obierasz cebulę, zgodnie ze skojarzeniem, jakie ten motyw wywołuje, zapowiada wielki smutek i płacz.

Duża ilość cebuli świadczy o tym, że niedługo z jakiegoś powodu staniesz się obiektem zazdrości osób ze swojego otoczenia.

Jeśli we śnie widzisz rosnącą w ogrodzie cebulę, jest to zwiastun jakiejś rywalizacji, w której weźmiesz udział i która mocno zmotywuje Cię do wytężonej pracy.

Kiedy kupujesz cebulę, oznacza to, że Twoje plany zostaną udaremnione przez intrygi snute przez Twoich wrogów, kiedy zaś ją gotujesz, zapowiada to pewien zastój w Twoich sprawach zawodowych, które będą posuwać się do przodu bardzo powoli.

Jeśli we śnie jesz ugotowaną albo upieczoną cebulę, jest to zapowiedź, że uda Ci się poradzić sobie z jakimś kłopotem i nie poddasz się zwątpieniu.

Kiedy ją wyrzucasz, zapowiada to porzucenie przez Ciebie partnera, kiedy natomiast ronisz łzy przy jej krojeniu, jest to ostrzeżenie, że konkurujące z Tobą osoby mogą pozbawić Cię Twojego stanowiska jeśli im to ułatwisz swoim nieuważnym zachowaniem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cebula

Opisz swój sen związany z symbolem Cebula

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy spanie na plecach jest zdrowe?
Odpowiednia pozycja podczas snu jest ważna dla zachowania zdrowia. Wpływa nie tylko na jakość snu, ale także na kondycję naszego ciała. Naukowcy uważają, że najzdrowszą pozycją jest spanie na plecach. Jeśli ciało jest wyprostowane, łatwiej jest oddychać, kręgosłup jest odciążony,


Czy spanie na brzuchu jest zdrowe?
Każdy z nas ma swoją ulubioną pozycję, w jakiej śpi. Czasami nawyki te nie są jednak zdrowe. Jedną z częściej wybieranych pozycji do spania jest spanie na brzuchu. Według lekarzy jest to jedna z najbardziej szkodliwych pozycji dla naszego ciała. Spanie na brzuchu powoduje wiele dolegliwo

Czy spanie z kotem jest zdrowe?
Czy powinieneś pozwolić swojemu kotu spać z Tobą w łóżku? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które posiadają w domu kota. Dzielenie miejsca do spania z kocim towarzyszem ma dobre i złe strony.Chociaż każdy kot jest inny, to zawsze da swojemu właścicielowi radość i