Cesarskie cięcie

Znaczenie snu cesarskie cięcie

Znaczenie snu cesarskie cięcie

Motyw ten, jeśli pojawia się we śnie kobiety, oznacza, że na jawie powinna ona niezwłocznie zrealizować jakiś konkretny plan, z którym nosi się od dłuższego czasu, ponieważ teraz jest najlepszy czas na wcielanie w życie jej zamierzeń i możliwe, że już nie nadarzy się równie dobra okazja.

Powinna przynajmniej spróbować wcielić go w życie, jeśli bowiem tego z jakiegoś powodu nie zrobi, za jakiś czas dotrze do niej ta świadomość i będzie tego gorzko żałować oraz wyrzucać sobie, że zmarnowała swoją wielką szansę.

Jeśli natomiast na jawie pozostajesz w stałym związku i śni Ci się ten motyw, oznacza to najprawdopodobniej, iż osoba, z którą jesteś związany, nie jest Ci przeznaczona i tak naprawdę, w głębi duszy, doskonale o tym wiesz i zdajesz sobie sprawę z tego, że nie czujesz się w tej relacji tak dobrze, jak powinieneś się czuć, więc na pewno nie jest to prawdziwa miłość na całe życie, tak jak początkowo myślałeś. Powinieneś zatem zastanowić się, czy dalsze tkwienie w takim zawieszeniu ma sens i czy nie lepiej byłoby zakończyć ten związek, bo i tak nie ma on przed sobą przyszłości.

Oceń sennik

1 sen

  1. Lucyna

Znaczenie snu Cesarskie cięcie

Opisz swój sen związany z symbolem Cesarskie cięcie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen