Chemik

Znaczenie snu chemik

Znaczenie snu chemik

Jeśli śni Ci się chemik, oznacza to, że uda Ci się odkryć czyjąś ważną tajemnicę, która do tej pory była przez tego człowieka bardzo pilnie strzeżona przez wzrokiem Twoim i innych niepowołanych osób.

Równie dobrze jednak symbol ten może też oznaczać, że to Twoja głęboko ukryta tajemnica zostanie przez kogoś wydobyta na światło dzienne i najprawdopodobniej nie będziesz z tego powodu zadowolony.

Kiedy we śnie rozmawiasz z chemikiem albo w inny sposób masz z nim do czynienia oznacza to, że jest w Twoim otoczeniu osoba, która się Tobą żywo interesuje i ma w stosunku do Ciebie bardzo poważne zamiary, które pewnie niedługo zdecyduje się Ci wyjawić.

Jeśli zaś we śnie piszesz artykuł na jakiś temat związany z chemią, może to sygnalizować, że na jawie żywisz względem kogoś złe zamiary i wówczas jest to sygnał od Twojej zaniepokojonej tym podświadomości, że powinieneś od tego odstąpić, bo jest to wbrew Twojej prawdziwej naturze,

Oceń sennik

Znaczenie snu Chemik

Opisz swój sen związany z symbolem Chemik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen