Chińczyk

Znaczenie snu chińczyk

Znaczenie snu chińczyk

Ogółem symbol ten może oznaczać, że obawiasz się jakiegoś człowieka, co do którego wiesz, że jest on przebiegły i dlatego boisz się, że wykorzysta tę cechę przeciwko Tobie. Może to również oznaczać, iż podświadomie obawiasz się, że ktoś odkryje, że wykazujesz się przebiegłością.

Jeśli śni Ci się, że masz w jakiś sposób do czynienia z Chińczykiem, oznacza to, że niebawem będziesz miał styczność z kimś, kto nie jest wobec Ciebie uczciwy i musisz się mocno pilnować, by Cię nie oszukał.

Jeśli po prostu widzisz Chińczyka we śnie, jest to zapowiedź, że dzięki wytężonej i wytrwałej pracy uda Ci się osiągnąć jakiś cel, na którym na jawie bardzo Ci zależy.

Widziane we śnie jakieś typowo chińskie naczynie oznacza natomiast, że już niebawem znajdziesz się pośród osób z wyższych sfer, bardzo możliwe, że na jakimś wystawnym i eleganckim przyjęciu, na które być może niebawem zostaniesz przez kogoś zaproszony. Niewykluczone, że zadzierzgniesz tam jakieś znaczące znajomości z wysoko postawionymi osobami , które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w jakiejś dziedzinie.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Chińczyk

Opisz swój sen związany z symbolem Chińczyk i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen