Chiromancja

Znaczenie snu chiromancja

Znaczenie snu chiromancja

Kiedy śni Ci się,  że wróżysz komuś z ręki albo ktoś wróży Tobie, oznacza to, że na jawie jesteś otoczony liczną grupą przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i możesz być pewny, że pospieszą Ci z pomocą zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Jest to dla Ciebie znak, że jesteś prawdziwym szczęściarzem, bowiem prawdziwa przyjaźń jest rzadkim darem, Ty zaś go posiadasz niemalże w nadmiarze.

Jeśli zaś nie masz jeszcze tak wielu oddanych przyjaciół, możesz być pewny, że niedługo się to zmieni, możesz zatem liczyć się z tym, że każda nowo poznana osoba może być potencjalnie Twoim przyszłym przyjacielem, ale niewykluczone też, że rekrutują się oni spośród osób, które już znasz, ale nie byłeś z nimi dotąd bardzo blisko.

Motyw chiromancji we śnie młodej kobiety oznacza natomiast, że niedługo będzie ona musiała wybrać między dwoma mężczyznami walczącymi o jej względy i tylko od niej zależy, czy dokona właściwego wyboru, zatem powinna to zrobić z pełnym zdecydowaniem, bo pewne jest, że będzie to miało wielki wpływ na jej przyszłość.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chiromancja

Opisz swój sen związany z symbolem Chiromancja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen