Chlew

Znaczenie snu chlew

Znaczenie snu chlew

Symbol ten z całą pewnością pełni w Twoim śnie rolę jakiegoś ostrzeżenia, ale tego, czego może ono dotyczyć, musisz domyślić się sam, analizując swoją aktualną sytuację życiową albo bacznie rozglądając się wokół siebie przez najbliższy czas.

Może to na przykład oznaczać, że powinieneś zmienić swoje obecne zachowanie, bowiem pobłażanie swoim słabościom czy uleganie jakimś pokusom nie jest dla Ciebie dobre i jeśli nie zdasz sobie z tego sprawy, kiedyś możesz z tego powodu wpaść w bardzo poważne tarapaty. Może to również być ostrzeżenie przed jakimiś osobami, z jakimi masz bliską styczność.

Najprawdopodobniej te znajomości z jakiegoś powodu nie są dla Ciebie dobre, być może z powodu złego wpływu, jakie osoby te wywierają na Ciebie i niewykluczone, że kiedyś narażą Cię na jakieś duże kłopoty, a może nawet niebezpieczeństwo.

Sen ten jest wówczas ostrzeżeniem, byś w miarę możliwości ograniczył swoje kontakty z tymi ludźmi lub przynajmniej bacznie uważał na siebie kiedy znajdujesz się w ich towarzystwie, by nie wplątali Cię w jakąś niepożądaną sytuację.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chlew

Opisz swój sen związany z symbolem Chlew i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen