Chód

Znaczenie snu chód

Znaczenie snu chód

Kiedy śni Ci się,  że idziesz pod górkę, ma to dokładnie taką wymowę, jak  na jawie – oznacza, że czekają Cię wielkie trudności i jeśli będziesz chciał osiągnąć jakiś wyznaczony sobie cel, będziesz musiał stawić im czoła i najpewniej będzie to od Ciebie wymagało wiele wysiłku i samozaparcia.

Jeśli zaś idziesz z górki, wbrew pozorom nie jest to oznaka pozbycia się problemów, lecz sugeruje to, że na jawie jesteś czymś zbyt przemęczony i Twoja podświadomość daje Ci znak, że powinieneś odpocząć. Może to również zwiastować pogorszenie się Twojej sytuacji życiowej, ale nie wiadomo dokładnie, w jakich okolicznościach może to nastąpić, więc powinieneś bacznie na siebie uważać i obserwować wszystko to, co dzieje się w Twoim życiu.

Jeśli śnisz, że idziesz bardzo powoli, oznacza to, że już niebawem będziesz odnosił jakieś ważne dla Ciebie sukcesy, jeśli zaś we śnie idziesz pośpiesznie, jest to dla Ciebie przestroga, że nie powinieneś śpieszyć się w swoim działaniu i działać wolniej oraz bardziej rozważnie, jeśli bowiem będziesz się bardzo  spieszył, możesz działać bezmyślnie i podejmować pochopne, błędne decyzje.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chód

Opisz swój sen związany z symbolem Chód i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen