Chodzić

Znaczenie snu chodzić

Znaczenie snu chodzić

Kiedy śni Ci się, że chodzisz w jakimś zanieczyszczonym miejscu, jest to niepomyślny znak, bowiem może zwiastować jakąś chorobę, Twoja bądź kogoś z Twojego najbliższego otoczenia, lub też nieporozumienie z jakąś ważną dla Ciebie osobą i niewykluczone, że będzie ono miało dla Ciebie przykre skutki.

Kiedy we śnie chodzisz po kamieniach, zwiastuje to dla Ciebie najprawdopodobniej problemy zdrowotne, ale nie wiadomo, czego dokładnie mogą one dotyczyć.

Chodzenie po wodzie jest zwiastunem ogólnie pojmowanego powodzenia, więc możesz się spodziewać sukcesów i miłych wydarzeń w każdej dziedzinie swojego życia.

Chodzenie po lesie zapowiada, że w najbliższym czasie nie grozi Ci samotność, bo stale będziesz znajdował się w jakimś towarzystwie.

Chodzenie po cmentarzu jest zapowiedzią jakichś przejściowych problemów, które nie powinny mieć większego wpływu na Twoje życie.

Jeśli śni Ci się, że chodzisz boso, oznacza to, że czekają Cię poważne straty, być może nawet bieda.

Chodzenie nocą zapowiada jakieś niemiłe zdarzenie w Twoim życiu, zaś chodzenie tyłem oznacza, że już wkrótce sam na własne życzenie wpędzisz się w jakieś kłopoty.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chodzić

Opisz swój sen związany z symbolem Chodzić i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen