sennik chomik

Chomik

Chomik to udomowiony, inteligentny i bardzo ciekawy gryzoń. Śnienie o tych zwierzętach to dobry znak.

Sny o chomikach manifestują Twoje zachowanie w społeczeństwie. Te zwierzęta są przyjazne, ale bardzo terytorialne. Przychodzi moment, w którym stres może je zabić.

W naturalnym środowisku, stają się bardzo łatwym łupem dla drapieżników. Wszystkie te zachowania są kluczem do zrozumienia znaczenia snu o chomiku.

Sennik chomik

Niektórzy ludzie nie tolerują tych zwierząt, a nawet mylą je ze szczurami. Jeśli obawiasz się chomików, interpretacja Twojego snu w zakresie odczuwanych emocji będzie nieco inna niż u tych, którzy lubią te zwierzęta i mają je w domu.

Widzisz chomika

Sen o chomiku, według Sennika, może mieć dwa podstawowe znaczenia, związane ze zwyczajami tych zwierząt: po pierwsze, będziesz miał chwile szczęścia w niecodziennych sytuacjach – będziesz w stanie je dobrze wykorzystać; po drugie, będziesz musiał oszczędzać, aby osiągnąć upragnione cele.

Małe chomiki

Sen o małych chomikach zapowiada pojawienie się dziecka w rodzinie. Zwykle nie chodzi tu jednak o Twoje dziecko, ale Twoich bliskich krewnych. Sen może oznaczać także, że w Twoim życiu nadszedł czas na niespodzianki i dobre wiadomości. To dobry czas na rozwój zawodowy.

Chomik w karuzeli

Śnienie o chomiku w karuzeli to znak, że aby osiągnąć szczęście trzeba będzie ciężko pracować. Być może będziesz musiał wziąć dodatkowe zlecenia, albo zostać dłużej w pracy, by móc zarobić więcej pieniędzy, dzięki temu spełnisz swoje marzenia. Warto wykorzystać okazje.
Sen może też oznaczać, że jesteś zmęczony i koniecznie musisz znaleźć czas na odpoczynek.

sen o chomiku

Chomik w klatce

Możesz czuć się uwięziony. Ten rodzaj snów jest jeszcze bardziej powszechny u osób, które czują się ograniczone z powodu pracy, związków, rutyny itp. Sennik jednak sugeruje, że będziesz w stanie rozwiązać swoje problemy, albo poprzez oszczędności, albo dzięki wysiłkowi i cierpliwości.
Sen może oznaczać także, że znalazłeś stabilność w życiu lub potrzebujesz dla siebie więcej przestrzeni.

Karmienie chomika

Sen o karmieniu chomika może być ostrzeżeniem, że musisz zaoszczędzić więcej pieniędzy. Nie musi to jednak oznaczać, że przeżyjesz trudny okres finansowy. Może jednak znaczyć, że bez oszczędzania nie będziesz w stanie zrealizować swoich marzeń.

Ugryzienie przez chomika

Ten rodzaj snu wskazuje na chciwość. Możesz bardzo starać się osiągnąć swoje cele w każdy możliwy sposób, nawet jeśli wiąże się to z fizycznym i psychicznym wyczerpaniem, negatywnym wpływem na bliskich Ci ludzi lub przywłaszczaniem sobie czegoś. Bądź cierpliwy! Próba pośpiechu może skutkować niepowodzeniem, a nawet dalszym opóźnieniem planów.

Sen oznacza także nieoczekiwane wydarzenia w Twoim życiu. Uważaj na wszelkie zagrożenia, by zapobiec problemom.

Kupujesz (dostajesz) chomika

Znaczenie snu jest jasne: wkrótce pojawią się w Twoim życiu nowe możliwości i okazje. Jeśli umiesz mądrze i cierpliwie wykorzystać sytuacje, przyniesie to zyski. Możliwe, że w coś zainwestujesz pieniądze.

znaczenie snu chomik

Uciekający chomik

Znaczenie snu o uciekającym chomiku sprowadza się do analizy przyczyn stresu w Twoim życiu. Jeśli zapanuje nad Tobą, zaczniesz podejmować złe decyzje i różne sprawy potoczą się niewłaściwym torem. Uwolnij się od presji i znajdź czas na relaks.

Jeśli śnisz o chomiku, który ucieka z klatki, znaczenie snu wskazuje na brak kontroli emocji i nadopiekuńczość. Czy Twoje zachowanie nie budzi niechęci bliskich, którym przecież dobrze życzysz?

Walczące chomiki

Sen o walczących ze sobą chomikach oznacza spory, kłótnie, problemy. Musisz uważać na otoczenie i nie angażować się w konflikty, nie wdawać w plotki, ani sytuacje, które mogłyby powodować podejrzenia. Rób uczciwe co do Ciebie należy i nie bądź podejrzliwy.

Chory chomik

Jeśli chomik w Twoim śnie jest chory, sen może wskazywać na pesymizm, czy nawet rezygnację prowadzące do depresji. Tracisz wiarę w to, że będziesz szczęśliwy i osiągniesz swoje cele. Nie pozwól, aby ta faza negatywnie wpłynęła na Twoje plany i pragnienia. Pamiętaj: każdy etap mija. Nie można przeoczyć okazji, które kierują Twoim życiem.

Martwy chomik

Sen o martwym chomiku wskazuje na niepowodzenie (lub pewne opóźnienie realizacji) Twoich planów. Szczęście mogło być blisko, ale z jakiegoś powodu wszystko zostanie opóźnione. Nie zrażaj się, może powinieneś przeanalizować sytuację i coś zmienić w swoich planach, działaniu?

Sen jest też sygnałem, że zbytnio martwisz się o stronę materialną życia, a nie zwracasz uwagi na inne potrzeby rodziny, najwyższa pora zmienić priorytety.

Bawić się z chomikiem

Jeśli śni Ci się, że bawisz się z chomikiem, oznacza to, że w niedługim czasie poznasz człowieka wysoko postawionego i znajomość ta będzie miała szansę oddać Ci dużą przysługę i dać Ci korzyści w związku z jakąś dziedziną Twojego życia.

chomik sen

Kolory chomików

Biały chomik

Sennik przepowiada, że sen o białym chomiku zwiastuje dobre wiadomości lub oferty. Od Ciebie zależy jak je przyjmiesz i jak wykorzystasz. Powinieneś uzbroić się w cierpliwość.

Szary chomik

Twoje cele są coraz bliżej, ale musisz włożyć teraz w ich osiąganie więcej wysiłku. Nie poddawaj się i weź się ostro do pracy. Jeśli teraz odpuścisz, wszystko do czego dążyłeś znacznie się oddali, a może nawet zniknie.
Sennik radzi, żebyś aktywnie uczestniczył w tym co się dzieje dookoła Ciebie, nie zostawiaj spraw samym sobie, licząc że „jakoś się ułożą”.

Czarno – biały chomik

Taki sen zapowiada zdradę. Jednak – wbrew pozorom – sytuacja ta wyjdzie Ci na dobre. Wykrycie zdrajcy pozwoli na oczyszczenia atmosfery i wyjaśnienie wielu spraw.

Znaczenie snu chomik

 • Widzisz chomika – będziesz szczęśliwy
 • Małe chomiki – pojawi się dziecka w rodzinie
 • Chomik w karuzeli – aby osiągnąć szczęście trzeba będzie ciężko pracować
 • Chomik w klatce – czujesz się ograniczony
 • Karmienie chomika – musisz zaoszczędzić więcej pieniędzy
 • Ugryzienie przez chomika – bądź cierpliwy
 • Kupujesz (dostajesz) chomika – w Twoim życiu pojawią się nowe możliwości i okazje
 • Uciekający chomik – znajdź czas na relaks
 • Walczące chomiki – uważaj na spory i kłótnie
 • Chory chomik – nie trać wiary w to co robisz
 • Martwy chomik – zbytnio martwisz się o stronę materialną życia
 • Biały chomik – nadchodzą dobre wiadomości
 • Szary chomik – weź się ostro do pracy
 • Czarno – biały chomik – okryjesz zdradę i wyjdzie Ci to na dobre

Interpretacja snu chomik

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to wskazywać na kilka kwestii w Twoim życiu. Najbardziej optymistyczne objaśnienie to możliwość, że już niedługo staniesz się bogatym człowiekiem, a najlepsze w tym jest to, iż uda Ci się zdobyć bogactwo bez żadnego większego wysiłku, a niewykluczone, że nawet zupełnym przypadkiem.

Znaczenie snu chomik
Znaczenie snu chomik

Symbol ten może też oznaczać, że na jawie masz skomplikowane relacje z jakąś osobą, być może ze swoim partnerem.

Wasz związek nie opiera się bowiem na wzajemności, ale na tym, że jedna strona daje z siebie dużo więcej, druga zaś tylko bierze, niewiele dając w zamian.

Najprawdopodobniej stroną czerpiącą korzyści jesteś Ty i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, a także – być może tylko podświadomie – nie czujesz się z tym dobrze i wiesz, że powinieneś postarać się zmienić swoją postawę względem tej ważnej dla Ciebie przecież osoby.

Chomik
Chomik
5/5 - (3)

6 komentarzy

 1. kasia
 2. Anja
 3. kata
 4. julia30
 5. Marta

Znaczenie snu Chomik

Opisz swój sen związany z symbolem Chomik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen