Chomikowanie

Znaczenie snu chomikowanie

Znaczenie snu chomikowanie

Sen ten jest dla Ciebie swojego rodzaju ostrzeżeniem, a jednocześnie także pociechą, ale zastrzega, że Twoja sytuacja polepszy się jedynie pod warunkiem, że weźmiesz sobie owo ostrzeżenie do serca.

Symbol ten oznacza bowiem, że już niedługo na jawie może spotkać Cię wielkie niepowodzenie w sferze zawodowej i ekonomicznej, a być może nawet całkowite bankructwo, ponieważ masz obok siebie człowieka, któremu nie powinieneś wierzyć w żadnej sprawie finansowej i związanej z interesami, ponieważ nie jest on wobec Ciebie uczciwy i mimo iż stara się pokazać Ci, że zależy mu na Twoim sukcesie, tak naprawdę myśli tylko o sobie i chciałby wzbogacić się swoim kosztem.

Jeśli mu na to pozwolisz i nie będziesz ostrożny, może Cię całkowicie pogrążyć, a samemu na Twojej klęsce zbudować swój wielki sukces, nie tylko finansowy. Jeśli jednak mu to uniemożliwisz przez swój żywiony brak zaufania i wzmożoną ostrożność, możesz spodziewać się rychłej poprawy swojej ogólnej sytuacji życiowej i nawet nie będziesz musiał specjalnie się o to starać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chomikowanie

Opisz swój sen związany z symbolem Chomikowanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen