Chorągiew

Znaczenie snu chorągiew

Znaczenie snu chorągiew

Kiedy śni Ci się, że widzisz chorągiew zatkniętą na dachu albo jakimś szczycie, oznacza to, że jesteś bardzo zmienny w swoich poglądach, a nawet być może odznaczasz się niestałością w uczuciach, stąd Twoje problemy na gruncie uczuciowym. Podświadomie doskonale zdajesz sobie sprawę z tej swojej cechy i dobrze wiesz, że powinieneś ją wyeliminować.

Powiewająca na dachu chorągiewka może ostrzegać Cię przez jakimś grożącym Ci, ale bliżej nieokreślonym niebezpieczeństwem, które może Cię spotkać w najbliższej przyszłości.

Łopocząca chorągiew ostrzega Cię, że ważne decyzje, jakie niebawem będziesz musiał podjąć, będą miały wielki wpływ nie tylko na Twoje życie, ale też na losy innych ludzi, dlatego tym bardziej powinieneś każdą z nich dokładnie przemyśleć.

Jeśli śni Ci się, że niesiesz chorągiew, jest to znak, że uda Ci się znaleźć w sobie nieznane dotąd pokłady odwagi, dzięki czemu zdobędziesz coś, na zdobyciu czego od dawna Ci bardzo zależało.

Jeśli machasz chorągiewką, jest to zwiastun jakiegoś radosnego wydarzenia, którego powinieneś oczekiwać w swoim życiu już w najbliższym czasie.

Jeżeli śni Ci się czarna chorągiew, jest to niepomyślny znak, wieszczący wszystko, co złe: konflikty, kłótnie, nieszczęśliwe wydarzenia, a nawet śmierć.

Jeśli śnisz o opuszczaniu chorągwi, może to być odzwierciedlenie Twojego żywionego na jawie, być może tylko podświadomie, poczucia winy lub wstydu w związku z jakąś przykrą dla Ciebie sytuacją, która miała miejsce już jakiś czas temu.

Jeżeli śni Ci się, że widzisz małą chorągiewkę, jest to dla Ciebie znak, że zmierzasz w dobrym kierunku i mimo iż zajmie Ci to prawdopodobnie sporo czasu, zdołasz osiągnąć swój dobrze obrany cel.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chorągiew

Opisz swój sen związany z symbolem Chorągiew i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen