Chryzantemy

Znaczenie snu chryzantemy

Znaczenie snu chryzantemy

Ogółem sen ten może oznaczać, że chciałbyś wejść do towarzystwa ludzi z wyższych niż Twoje sfer i bywać na ich eleganckich spotkaniach. Może to być również zwiastun jakiejś ważnej dla Ciebie wiadomości, którą dostaniesz od kogoś, kto przebywa obecnie bardzo daleko od Ciebie.

Jeśli śnisz, że dajesz komuś chryzantemy, oznacza to, że masz jakieś problemy w sferze uczuciowej, niewykluczone, że w związku i mimo iż na jawie starasz się tego nie okazywać, zwłaszcza przed swym partnerem, tak naprawdę bardzo się tym gryziesz i chciałbyś, by wszystko było tak dobrze, jak dawniej.

Jeśli zaś śnisz, że dostajesz od kogoś chryzantemy, jest to zapowiedź poprawienia się Twojej sytuacji uczuciowej, a konkretnie może zapowiadać, że już niedługo poznasz kogoś, w kim zakochasz się z wzajemnością i razem stworzycie udany, szczęśliwy związek. Jeśli zaś pozostajesz już w stałym związku, najprawdopodobniej wkroczy on w nowy, szczęśliwszy i lepszy pod każdym względem dla was obojga etap.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chryzantemy

Opisz swój sen związany z symbolem Chryzantemy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen