Chudy

Znaczenie snu chudy

Znaczenie snu chudy

Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś chudnie, jest to znak, że już niedługo znacząco poprawi się Twoja sytuacja finansowa, tak że wreszcie będziesz mógł cieszyć się upragnioną stabilnością ekonomiczną.

Chudzi mężczyźni ujrzani przez Ciebie we śnie oznaczają, że nie uda Ci się spełnić swoich najważniejszych marzeń, a przynajmniej jest to bardzo odległe w czasie i będziesz musiał włożyć w to naprawdę wiele wysiłku.

Chude kobiety są pomyślnym znakiem, bowiem zapowiadają powodzenie w sferze uczuciowej, a jeśli nie jesteś obecnie w żadnym związku, może to stanowić zapowiedź tego, iż w najbliższym czasie poznasz kogoś, kogo pokochasz z wzajemnością i stworzysz z tą osobą szczęśliwy, trwały związek.

Jeśli śnisz, że jesteś chudy albo chudniesz, zapowiada to, iż uda Ci się zdobyć coś, na czym zależało Ci już od dłuższego czasu i koncentrowałeś na tej sprawie wiele swoich wysiłków.

Jeżeli w Twoim śnie pojawia się motyw nienaturalnej, niezdrowej chudości, może to oznaczać, że na jawie zagalopujesz się w związku z jakąś konkretną kwestią i z tego powodu poniesiesz znaczne straty, niekoniecznie finansowe.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chudy

Opisz swój sen związany z symbolem Chudy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen