Chusta

Znaczenie snu chusta

Znaczenie snu chusta

Jedwabna chusta oznacza, że wkrótce wielkie szczęście spotka Ciebie i całą Twoją najbliższą rodzinę.

Kolorowa chusta zapowiada, że w przyszłości uda Ci się zasłużyć sobie na szacunek swojego otoczenia i najprawdopodobniej zdobędziesz znaczne bogactwo, a to dzięki temu, że jesteś człowiekiem uczciwymi i do każdego swojego celu starasz się dojść wytrwałą, ciężką pracą.

Brudna chusta oznacza, że możesz wpaść w jakieś złe towarzystwo, zatem powinieneś uważać, z  kim się zadajesz, być może bowiem nie są to dla Ciebie odpowiednie osoby i znajomość z nimi może Ci przysporzyć jakichś poważnych problemów.

Jeśli śnisz o podartej chuście, zapowiada to kłótnię w związku, a jeśli jesteś obecnie samotny, powinieneś odnieść tę przepowiednię do kogoś ze swojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Kiedy śni Ci się, że gubisz chustę, oznaczać to może jakieś kłopoty w sferze uczuciowej, ale nie wiadomo, czego dokładnie mogą one dotyczyć i jak się dla Ciebie skończą.

Jeśli motyw chusty pojawia się we śnie kobiety niezamężnej, może jej zwiastować rychły ślub, zaś we śnie mężatki ostrzega ją przed romansem, w jaki może mieć szansę się uwikłać, ale na pewno nie powinna z niej skorzystać, bo może się to dla niej źle skończyć, nie tylko jeśli chodzi o konsekwencje dla jej małżeństwa.

Jeśli śni Ci się, że podnosisz chustę, którą ktoś upuścił, jest to dla Ciebie znak, że jakaś osoba z Twojego najbliższego otoczenia znajduje się w poważnych tarapatach i Ty jesteś jedyną osobą, która może i powinna udzielić jej jakiejś pomocy czy choćby psychicznego wsparcia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chusta

Opisz swój sen związany z symbolem Chusta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen