Ciąć, kroić

Znaczenie snu ciąć

Znaczenie snu ciąć

Kiedy śni Ci się, że kroisz coś do jedzenia, oznacza to, że już niedługo uda Ci się zrealizować jakiś swój ważny plan bądź zrealizować marzenie, na wcielenie w życie którego od dawna bardzo Ci zależało.

Jeśli zaś kroisz coś innego, może to zapowiadać, że rozstaniesz się ze swoim partnerem bądź też zepsują się Twoje relacje z kimś, na kim mocno Ci zależy i nie chciałbyś zrywać z nim kontaktów.

Jeżeli śni Ci się, że się skaleczyłeś albo coś sobie uciąłeś, oznacza to, że zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje żywione na jawie zamierzenie jest bardzo ryzykowne, ale mimo to nie zamierzasz się z niego wycofać. Twoje zdecydowanie i upór, z jakimi zdążasz do celu, są być może godne podziwu, ale w tym przypadku raczej nie wyjdzie Ci to na dobre, bo najprawdopodobniej nie uda Ci się uniknąć klęski i okaże się, że lepiej było nie ryzykować i wycofać się z tego planu od razu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ciąć, kroić

Opisz swój sen związany z symbolem Ciąć, kroić i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen