Ciastka

Znaczenie snu ciastka

Znaczenie snu ciastka

Jeśli śnisz, że pieczesz ciastka, może to oznaczać, że jesteś zbyt rozrzutny i powinieneś postarać się bardziej przemyśliwać swoje wydatki.

Jeżeli widzisz albo jesz ciastko, może to zapowiadać wizytę jakiejś miłej dla Ciebie osoby.

Niesmaczne ciastko jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że są w Twoim najbliższym otoczeniu osoby, które udają Twoich przyjaciół, ale tak naprawdę wcale się tak nie zachowują.

Smaczne ciastka oznaczają dla Ciebie rychły sukces na gruncie zawodowym.

Jeśli śnisz, że jesteś w cukierni, ale nie możesz kupić ciastek, bo nie masz pieniędzy, jest to zwiastun jakichś trudności, które staną na Twojej drodze do realizacji celu, a być może całkowicie Ci ją udaremnią.

Jeśli widzisz, jak inni klienci zabierają Twoje ciastka, jest to zwiastun rywalizacji, w jakiej weźmiesz udział, ale niekoniecznie będziesz z kimś rywalizował – być może dojdzie u Ciebie do konfliktu wewnętrznego między potrzebami, jakie chciałbyś zaspokoić a zakazami czy obowiązkami, które Ci to uniemożliwiają.

Jeśli zaś we śnie odmawiasz sobie ciastek, jest to znak, że masz zbyt małą świadomość swojej wartości i skłonność do umniejszania swojego znaczenia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ciastka

Opisz swój sen związany z symbolem Ciastka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen