Cielę

Znaczenie snu cielę

Znaczenie snu cielę

Jeśli śni Ci się pasące się na łące cielę, oznacza to, że zaczyna się bardzo radosny dla Ciebie i beztroski okres, podczas którego wszelkie problemy gdzieś odejdą, a Ty będziesz mógł cieszyć się dobrymi wydarzeniami, jakich nie zabraknie w Twoim życiu.

Jeśli śnisz, że bawisz się z cielęciem, może to być znak, że na jawie masz tendencje do marnotrawienia czasu na zajęcia, które nic nie wnoszą ani do życia Twojego, ani nikogo innego i powinieneś wykorzystać ten czas bardziej konstruktywnie i rozważnie.

Jeżeli we śnie karmisz cielę trawą, jest to dla Ciebie sygnał, iż pomagasz komuś, kto nie zamierza Ci się za to odwdzięczyć, bo nawet nie odczuwa takiej potrzeby i nie widzi powodu, dla którego miałby to robić.

Jeśli śni Ci się cielę znajdujące się w pobliżu krowy, może to oznaczać, że podświadomie odczuwasz lęk przed samodzielnym życiem i nie jesteś jeszcze gotów na tak diametralną zmianę,  dlatego masz nadzieję, że ktoś nadal będzie za Ciebie podejmował najważniejsze decyzje.

Kiedy widzisz wiele cieląt, jest to ostrzeżenie, że Twoje niewybredne poczucie humoru może Cię wpędzić w poważne tarapaty, jeśli zaś jesteś świadkiem uboju cielęcia, zwiastuje to ustąpienie choroby – Twojej lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cielę

Opisz swój sen związany z symbolem Cielę i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen